Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na wynajem Żabia Wola - Oferty wynajmu działek na Mazowszu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka inwestycyjna, ul. Platynowa

Janki(Żabia Wola + 19 km)

8 000 zł2 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia lub inna propozycja działka komercyjna Narożna Janki. Do wynajęcia teren komercyjny (2up) o powierzchni m w miejscowości Janki, na tyłach Centrum Handlowego Janki. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wilkołaz-Stacja Kolejowa

Wilkołaz-Stacja Kolejowa(Żabia Wola + 20 km)

1 500 zł1 500 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie przedstawia propozycję wynajęcia placu o powierzchni 1500 m2 posadowionego na działce oznaczonej w ewidencji gruntów nr 817/8.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł1 000 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka o powierzchni 1000 m , w całości ogrodzona i wyrównana. Teren jest płaski, co ułatwia jego wykorzystanie i aranżację według potrzeb najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do wynajęcia plac na Czechowie, przy ul. Choiny, przy Biedronce, o powierzchni 20 mkw., możliwość doprowadzenia prądu, postawienia pawilonu, korzystania z wc. Dobre miejsce na róznego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona Lublin

Lublin(Żabia Wola + 10 km)

10 400 zł2 600 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa o powierzchni 2600m2 - Lublin, zadębie. Plac utwardzony płytą betonową, dodatkowo kruszywem. Wymiaru działki:około 47m X 53m. Media: energia elektr. oraz woda. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Grodzisk Mazowiecki

Centrum,Grodzisk Mazowiecki(Żabia Wola + 9 km)

6 000 zł3 615 m² 1,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do wynajęcia nieruchomość gruntowa, w centrum Grodziska Maz. o całkowitej powierzchni 3615mkw. Nieruchomość zabudowana domem mieszkalnym o pow. około 100mkw. w stanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kolonia Lesznowola

Kolonia Lesznowola(Żabia Wola + 21 km)

25 169 zł25 169 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem nieruchomość w Kolonii Lesznowola w powiecie piaseczyńskim, składająca się z działki ewidencyjnej o łącznej powierzchni 25 169 m2 w bliskiej odległości od zjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Gospodarcza

Tatary,Lublin(Żabia Wola + 10 km)

1 500 zł642 m² 2,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje do najmu teren utwardzony o powierzchni około 642 m2 położony w Lublinie na działce nr 41 obr. Lublin Tatary.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Konopnica

Konopnica(Żabia Wola + 12 km)

9 000 zł3 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do wynajęcia plac o powierzchni około 3000m2 (kostka) - gmina Konopnica. Teren ogrodzony, monitorowany. Czynsz najmu placu 3zł netto /m2, dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia pojedynczych biur.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Sokołów

Sokołów(Żabia Wola + 18 km)

31 000 zł7 043 m² 4,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| do wynajęcia działka o pow. 7043 m2 i hala o powierzchni 300 m2 zlokalizowana w Sokołowie (gm. Michałowice). Hala nieogrzewana, konstrukcja stalowa. Wymiary: 15 m x 20 m.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna z linią brzegową, ul. Staropolska

Żabia Wola,mazowieckie

400 zł5 000 m² 0,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka częśćiowo zalesiona nad rzeczką Mrowną trawiasta, przy lesie. Niedaleko 14 km geotermia we Mszczonowie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij