Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki Żabia Wola – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

315 000 zł1 500 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania ciekawą działkę o pow. 1500 m2 położoną w Żabiej Woli przy ul. Słonecznej nr działki 223/12 o przeznaczeniu usługowym. Działka ma wymiary ok. 30m x 49m.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł4 950 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna, dostępna wyłącznie w naszej ofercie. Działka idealnie wpisująca się w mały projekt deweloperski w dwóch opcjach do realizacji. Opcja pierwsza to.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 106 m² 370,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną, prestiżowo położoną działkę o powierzchni 1106 m2 w Żelechowie, gmina Żabia Wola. Okolica spokojna, pełna zieleni, łąk, zabudowy siedliskowej, zakaz ruchu dla dużych.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł10 100 m² 51,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka (1,01 ha) pod siedlisko w wyjątkowej lokalizacji - bliskie sąsiedztwo Rezerwatu Skulski Las w skułach. Teren objęty mpzp. Zapraszam do zakupu malowniczo położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

169 000 zł1 008 m² 167,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1008 m2 zlokalizowana w miejscowości Żabia Wola, gm. Strzyżewice. Cicha i spokojna okolica z bardzo dobrym dojazdem do Lublina to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

4 125 000 zł15 000 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania teren o przeznaczeniu przemysłowo usługowym. Wydane warunki z pge, przydział mocy prądu 600 kw Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego: - przeznaczenie terenu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

200 000 zł4 900 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 4900 m, niedaleko Warszawy Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż w sielskiej wsi Zaręby, gmina Żabia Wola, powiat grodziski, woj. mazowieckie. Działka od.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 502 m² 249,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1502 m Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1502 m, położonej w spokojnej i malowniczej części powiatu.

Szczegóły ogłoszenia

267 950 zł1 150 m² 233 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Żabia Wola, zielone przedmieścia od strony miejscowości Kaleń. Do sprzedania działka w cichej i kameralnej lokalizacji. Działka budowlana o wymiarach ok. 33m szerokości na 35m.

Szczegóły ogłoszenia

12 998 700 zł49 995 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren o przeznaczeniu przemysłowo usługowym. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego: - przeznaczenie tereny zabudowy usługowej i/lub obiektów produkcyjnych, składów.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 500 m² 213,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1500 m2 w Żabiej Woli. Działka czysta, niezadrzewiona, w kształcie prostokąta o szerokości od drogi 30 m x 50 m. Działka przy.

Szczegóły ogłoszenia

18 195 840 zł69 984 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 000 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Proponuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m , położoną w spokojnej okolicy w miejscowości Żabia Wola (powiat grodziski), w sąsiedztwie nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 500 m² 213,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 003 m² 164,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 1000 m2 zlokalizowana w miejscowości Żabia Wola, gm. Strzyżewice. Cicha i spokojna okolica z dojazdem drogą asfaltową stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł2 024 m² 152,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 2024 m2 - Żabia Wola, ul. Księżycowa. Nr działki: 532/28 Obręb: 0039 - Żabia Wola Identyfikator:.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł5 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działki położone w miejscowości Żabia Wola, niedaleko Lublina (10 km od ulicy Żeglarskiej) z szybkim dojazdem. Na oferowaną nieruchomość składają się 2 działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł11 318 m² 175,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość o powierzchni 11318 m2 , o wymiarach 66 x 171 m znajdującej się blisko Żabiej Woli, pow. grodziskim. bezpośrednio przy zjeździe z Drogi Krajowej nr S 8, tzw.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 067 m² 224,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji! Proponuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1067 m , położoną w spokojnej okolicy w miejscowości Żabia Wola (powiat grodziski), w sąsiedztwie nowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł24 600 m² 115,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę wielofunkcyjną. Działka z wielofunkcyjnym planem zagospodarowania pozwala na wykorzystanie jej w zależności od zapotrzebowania. Mogą to być tereny.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żabia wola trzy działki budowlano-usługowe na sprzedaż. Trzy działki każda po 1000 m2 położone obok siebie. Wymiary działek 1000 m2 : 20 x 50. Wymiary trzech działek łącznie : 60 x 50.

Szczegóły ogłoszenia

218 000 zł1 147 m² 190,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Słubica Dobra. To idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

299 000 zł1 500 m² 199,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z udziałem w drodze, położona na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W drodze dostępny jest gaz, natomiast na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł1 440 m² 219,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1440,00 m , położona w urokliwej okolicy Żabiej Woli, powiat grodziski. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 380 m² 144,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w m. Słubica A , gmina Żabia Wola, powiat Grodziski. Działka o powierzchni 1380 m2 o wymiarach 50 x 27,5 m / dłuższym bokiem przylega do.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 070 m² 135,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w Żabiej Woli, gminie Strzyżewice. Grunt o powierzchni 1070m2, o powierzchni prostokąta ma wymiary: długość 40m, szerokość 27m. Nr.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 667 m² 54,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa na sprzedaż! O nieruchomości: działka znajduje się w miejscowości Żabia Wola w gminie Strzyżewice. Działka nr.340/1 w drugiej linii zabudowy i działka.

Szczegóły ogłoszenia

23 720 320 zł91 232 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł5 100 m² 186,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana Ojrzanów Oferuję atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 5100 m (wymiary ok. 39 139 m), położoną w malowniczej, spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

4 477 200 zł15 600 m² 287 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania teren o przeznaczeniu przemysłowo-usługowym. Wydane warunki z pge, przydział mocy prądu 600 kw Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego: - przeznaczenie terenu pod.

Szczegóły ogłoszenia

272 000 zł1 200 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1200 m2 Żabiej Woli. Działka przy prywatnej drodze utwardzonej z udziałami w cenie. Działka w kształcie prostokąta o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

450 000 zł4 511 m² 99,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka o powierzchni 4511 m, położoną w malowniczej miejscowości Wycinki Osowskie. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój i kontakt z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żabia Wola +1 km

399 000 zł1 000 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna, w pełni zagospodarowana działka o powierzchni 1000 m , idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub jako inwestycja. Działka jest ogrodzona, zadbana i obsadzona.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żabia Wola +1 km

299 000 zł1 000 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka o powierzchni 1000m2 w Wycinkach Osowskich. Wymiary działki: 25m x 40m Media: prąd, gaz w drodze bezpośrednio przed działką. Teren objęty Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żabia Wola +1 km

399 000 zł1 573 m² 253,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do kupienia działka o powierzchni 1573m2 w doskonałej lokalizacji blisko wjazdu na S8, z dojazdem do centrum Warszawy w 20min. Działka narożna, o nieregularnym kształcie (trapez).

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żabia Wola +1 km

369 000 zł1 243 m² 296,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Kształtna działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową. Teren płaski w kameralnym osiedlu. Idealna na inwestycję. Działka o powierzchni 1243 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żabia Wola +1 km

450 000 zł4 505 m² 99,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 4505 m2 w Wycinkach Osowskich koło Grodziska Maz. Działka w drugiej linii zabudowy od utwardzonej drogi gminnej, przy prywatnej drodze gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żabia Wola +1 km

315 000 zł1 000 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną położoną w Hucie Żabiowolskiej, w gminie Żabia Wola. Wszystkie media w drodze głównej ok.100m od działki: światłowód, kanalizację gminną, wodę, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żabia Wola +2 km

2 000 000 zł5 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Huta Żabiowolska działka przemysłowa 5000 m2 /lub więcej/ - na sprzedaż. Działka przemysłowa o minimalnej powierzchni 5000m2. Położona w Hucie Żabiowolskiej blisko zjazdu na trasę S-8.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żabia Wola +2 km

350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Huta Żabiowolska działki budowlane 1000 m2 /lub więcej/ - na sprzedaż. Działka budowlana o minimalnej powierzchni 1000m2. Położona w Hucie Żabiowolskiej blisko zjazdu na trasę S-8. Objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żabia Wola +2 km

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij